جمعه 11 آذر 1401 _ 08 جمادى الأولى 1444 _ 2 دسامبر 2022
فارسی | English
تاریخ : شنبه 7 آبان 1401     |     کد : 273

بیانیه جمعی از اساتید و  دانشجویان دانشکده الهیات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

بیانیه جمعی از اساتید و  دانشجویان دانشکده الهیات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در مورد حوادث اخیربسمه تعالی
بیانیه جمعی از اساتید و  دانشجویان دانشکده الهیات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در مورد حوادث اخیر

ولاتقولوا لمن یقتل فی سبیل الله امواتا با احیاء عند ربهم یرزقون 

بار دیگر دست خون آلود استکبار جهانی و  منافقان کوردل داخلی تعدادی از هموطنان عزیز ما را به خاک و خون کشیدند و خون بی گناهان و مردم بی دفاع را در سنگ فرش های حرم احمد بن موسی شاه چراع (ع،) و خیابان های شهر ها جاری نمودند . این اقدامات ددمنشانه هرچند قلب مبارک بقیة الله الاعظم (عج) ، مقام معظم رهبری  و قلب مردم شریف ایران و خانواده های شهیدان را داغدار نمود ، اما بار دیگر درخت تنومند انقلاب و نظام مبارک جمهوری اسلامی ایران  را آبیاری نمود .

ما جمعی از اساتید و دانشجویان  دانشکده الهیات اقدام تروریستی  در حرم شاه چراغ  وبه خاک و خون کشیدن تعدادی از زائران آن حضرت را محکوم می نماییم . برای شهیدان درجات عالی و برای خانواده های داغدیده صبر و پایداری مسالت می نماییم و از مسئولین نظام در خواست می کنیم انتقام خون این  شهیدان را از عاملان و حامیان  آنها بگیرند تا التیامی بر قلب‌های  داغدار باشد .
ما همچنین اقدام تعداد اندکی از دانشجونمایان  که در روز چهارشنبه چهارم آبان با تجمع و راهپیمایی در محوطه دانشگاه  با سردادن شعارهای هنجار شکن و به دور از شئون اخلاقی و دانشگاهی به ارزش های دینی ،  و تشکل های  انقلابی  توهین و بی حرمتی نمودند را محکوم و از آنان اعلام انزجار می نماییم و آنها را نصیحت می کنیم محیط علم و  دانشگاه را با این حرکات  سخیف، آلوده نکنند و ابزار دشمنان برای رسیدن به اهداف شومشان نباشند و از طریق گفتگو و راه های مسالمت آمیز خواسته های قانونی خویش را مطالبه نمایند .

در پایان از مسئولین محترم دانشگاه انتظار داریم با برخورد خردمندانه   و قاطع با  گردانندگان اصلی این تجمعات ، مانع از تکرار این اقدامات توهین آمیز باشند .
              و السلام علی من تبع الهدی
 جمعی از اساتید و دانشجویان دانشکده الهیات
                 دانشگاه شهید مدنی آذر بایجان


چاپ چاپ